MSc - Gazdaságinformatikus mesterszak (GAIN) - Vállalatirányítási informatika specializáció
A modern vállalatirányítási szoftverek ma már minden vállalkozásnál megtalálhatóak. Az integrált vállalatirányítási szoftverek felügyelik a vállalat valamennyi területét kezdve a pénzügyi folyamatoktól, a logisztikai tevékenységéken át egészen a termeléstervezés, termékfejlesztés és az ügyfél kapcsolatok menedzsmentjéig.
A Vállalatirányítási informatika (VIR) specializáció olyan tudásanyagot nyújt a hallgatóknak, amelynek elsajátítása révén mélyreható ismereteket szereznek mind a vállalat működéséről, mind az azt kiszolgáló és a korszerűvállalatirányítás megvalósítását elősegítő informatikai rendszerekről.
A specializáción az elméleti tudás megszerzése mellett kiemelt figyelmet fordítunk a gyakorlati készségek elsajátítására is. A projekttárgyak során ipari partnereink segítségével a legkorszerűbb vállalatirányítási rendszerkörnyezethez biztosítunk hozzáférést. A vállalatirányítási rendszerek szakértői – pl. SAP tanácsadó, ERP/CRM rendszer fejlesztő, vállalati adattudós, vállalati folyamat modellező, alkalmazásintegrációs szakember – ma a legkeresettebb informatikusok közé tartoznak.
Sok szeretettel várunk tájékoztató eseményünkön, 2024. április 18-án, délután 15:00-kor ONLINE Teams-en!
Hallgatóink mondták
„Merőben más mint a többi specializáció, nagyon ipar közeli tudás”
„A spec. tanárai nagyon támogatók, könnyű munkát találni.”
„Az ERP rendszerekről tanultakat tudtam hasznosítani főként, mivel napi szinten dolgozom velük és ehhez az kell, hogy átlássam az ilyen rendszereket, amiben a specializáció nagy mértékben segített.”
„Az önálló labor kapcsán kerültem kapcsolatba jelenlegi munkahelyemmel, ahol már 11 éve izgalmas feladatokat kapok.”
„Akármelyik munkahelyen CRM rendszer közelébe kerültem, akkor rendszertől függetlenül volt egy átfogó tudásom a működésről.”
„Vállalati alkalmazás integrációját fejlesztem, így a munkám szerves részét képezi a specializáción szerzett tudás, legyen szó akár magáról az integrációról, vagy a vállalati alkalmazások mögöttes üzleti logikájáról.”
„Nagyon tetszettek a tárgyak, rengeteg hasznos dolgot tanultam, amit ha a mindennapi munkában nem is feltétlenül, de az életben nagyon jól tudok hasznosítani.”
Copyright © Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem (BME) |